Śrutownica TZ-2 Kovo Staněk w województwie mazowieckim

śrutownia zawiesiowa

Opublikowano: 2020-02-25

Na naszym koncie kolejna realizacja uruchomienia profesjonalnej śrutowni TZ-2 marki Kovo Staněk. Tym razem montaż odbył się w firmie z województwa mazowieckiego, producenta wyrobów z poliuretanu.


Dzięki dużym gabarytom i odpowiedniej specyfikacji maszyny mamy możliwość obróbki detali o wymiarach do 1200 mm średnicy obrotowej i aż 1700 mm wysokości. Wyposażenie śrutownicy w dotykowy czytelny wyświetlacz z polskim menu pozwala na kontrolę pracy dwóch wydajnych turbin MT 350, napędzanych silnikami o mocy 11 kW.


Dedykowanym materiałem ściernym używanym w śrutowniach  firmy Kovo Staněk jest śrut staliwny VERA?. Dzięki unikalnemu doborowi składu chemicznego jest on uniwersalnym materiałem o długiej żywotności i wyjątkowych właściwościach skrawnych. Cechy te polepszają proces obróbki oraz przekładają się na szybsze oczyszczenie śrutu z zanieczyszczeń i minimalizowaniu zapylenia, a co najważniejsze na mniejszym zużyciu materiałów eksploatacyjnych urządzeń.


Nasze wieloletnie doświadczenie i zdobyta wiedza umożliwiają nam analizę i optymalizację każdego procesu obróbki strumieniowo-ściernej. Na podstawie tego przeprowadzamy profesjonalne badania i pomiary korzystając z dedykowanych urządzeń i dokładnych analiz laboratoryjnych, dzięki temu jesteśmy w stanie wyeliminować błędy oraz elementy procesów, które są powodem generowania niepotrzebnych kosztów.


Powyższa strona techniczna oraz profesjonalny zespół serwisowy firmy Alumetal-Technik gwarantujący szybki 48 godzinny czas reakcji zapewniają komfort użytkowania urządzeń na każdym etapie od doradztwa, po zakup, eksploatację i serwis.

Przewijaj w dół