Śrutownica przelotowa typu TZNP6 z siatką stalową na Pomorzu


Opublikowano: 2021-07-01

W zeszłym miesiącu mieliśmy przyjemność wykonać realizację na Pomorzu. Nasz Klient, który zdecydował się na śrutownicę przelotową typu TZNP 6 produkuje osprzęt do maszyn budowlanych. Zależało mu na zwiększeniu wydajności procesu produkcyjnego i oczyszczaniu detali po wcześniejszej obróbce CNC, laserem i plazmą.


Klientowi zaproponowaliśmy oczyszczarkę przelotową, ponieważ idealnie nadaje się do procesu produkcyjnego firmy z branży metalurgicznej. Jedną z największych zalet śrutownicy jest praca w trybie ciągłym, dzięki czemu produkcja odbywa się szybko i sprawnie. Model TZNP 6 zainstalowany u Klienta został wyposażony w siatkę stalową, która umożliwia ułożenie elementów po obróbce (np. CNC lub laserem) tak, żeby zostały oczyszczone z dwóch stron.


Śrutownica przelotowa TZNP 6 charakteryzuje się:

- Kołami rzutowymi o mocy 11 kW;

- Wkładami filtracyjnymi o żywotności 18 000 mth;

- Unikalnym sposobem zamocowania rolek przenośnika (chronione patentem);

- Brakiem zagłębienia fundamentowego;

- Komorą wykonaną ze stali odpornej na ścieranie i manganu.

Urządzenie można podłączyć do Internetu, dzięki czemu możliwa jest zdalna diagnostyka. Dodatkowo oferujemy serwis na terenie kraju z reakcją do 48 godzin.

Film z realizacji maszyny u Klienta można obejrzeć poniżej:


Chcesz dowiedzieć się więcej na temat śrutownic wirnikowych? Skontaktuj się z naszym Doradcą pod nr. telefonu 605 609 691 lub wysyłając e-mail na adres: info@kovostanek.pl

Na terenie Polski naszym przedstawicielem jest firma Alumetal-Technik. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu (kliknij tutaj, aby przejść na stronę Alumetal-Technik).


Przewijaj w dół