Montaż śrutownicy przelotowej TZNP w Bydgoszczy


Opublikowano: 2021-09-30

W zeszłym tygodniu nasza maszyna TZNP 4 pojawiła się u Klienta z Bydgoszczy zajmującego się konstrukcjami stalowymi. Jego celem było zautomatyzowanie procesu oczyszczania detali, dlatego zdecydował się na inwestycję w śrutownicę przelotową.


Komora śrutownicza w TZNP 4 zbudowana jest z odpornego na ścieranie stopu. Wyposażona jest w dodatkowy dozownik ścierniwa. Oczyszczarkę przelotową można kontrolować przy pomocy sterownika PLC w języku polskim z opcją zapamiętywania ustawień. 

Maksymalna wysokość śrutowanego elementu to 600 mm, szerokość 1500 mm, natomiast minimalna długość detalu to 1500 mm. Śrutownica może być obciążona detalem maksymalnie do 750 kg/m.

Śrutownica przelotowa TZNP posiada 4 turbiny o zwiększonej żywotności. Oznacza to, że Klient może zmniejszyć koszty eksploatacji i konserwacji maszyny, dzięki specjalnie zaprojektowanemu od podstaw kołnierzu silnika elektrycznego. 


Jeśli interesują Cię szczegóły dotyczące oferowanych przez nas śrutownic wirnikowych, skontaktuj się z naszym Doradcą. Wystarczy, że klikniesz tutaj (przejdź do zakładki ?Kontakt?), lub zadzwonić pod nr. telefonu: +48 697 026 905


Przewijaj w dół