Śrutownica zawieszkowa TZNZ4 w województwie śląskim - branża automotive

śrutownica

Opublikowano: 2021-01-07

Pomimo obostrzeń epidemiologicznych i zbliżającego się końca 2020 roku, jeszcze przed świętami przystąpiliśmy do zaplanowanych prac montażu śrutownicy zawiesiowej z ruchomym blokiem turbin. Realizacja była dla nas dużym wyzwaniem z uwagi na technologię, jaką trzeba było dopasować do procesu naszego Klienta produkującego elementy wykonane z magnezu.


Model, który dobraliśmy dla Klienta z branży automotive to śrutownica TZNZ4, która doskonale radzi sobie z oczyszczaniem maksymalnie dużej ilości detali w jednym cyklu. Dwa haki usprawniają pracę maszyny, podczas gdy pierwsza partia detali jest już w komorze, druga może być przygotowywana do procesu śrutowania. Do urządzenia zainstalowaliśmy filtrowentylator typu mokrego, który został dostarczony przez Klienta. 

Oprócz technologii pomogliśmy również dobrać odpowiednie ścierniwo, które poprawi wydajność procesu śrutowania i wpłynie na żywotność części.

Śrutownica wirnikowa zawieszkowa TZNZ4 charakteryzuje się:

- Zintegrowanym systemem PLC w języku polskim z opcją zapamiętywania ustawień;

- Torowiskiem w kształcie litery ?Y?;

- Falownikami turbin umożliwiającymi sterowania mocą turbiny z poziomu sterownika;

- Kołami rzutowymi o mocy 11kW.

Maksymalna wysokość zawieszania to 2300 mm na 1600 mm średnicy obrotu zawieszek, a możliwie największa waga wsadu to 1000kg. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się szczegółów na temat instalacji śrutowni, skontaktuj się bezpłatnie z naszym Doradcą pod nr. telefonu 605 609 691 lub wysyłając e-mail na adres: info@kovostanek.pl


Przewijaj w dół