Śrutownica zawiesiowa TZ2 u Klienta z branży automotive.

śrutownica zawieszkowa

Opublikowano: 2020-12-17

Kilka dni temu do użytku oddaliśmy maszynę TZ 2 ? tym razem dla naszego Klienta z branży automotive. Celem realizacji było rozwinięcie i zautomatyzowanie procesu śrutowania, ponieważ firma jest odpowiedzialna za oczyszczanie bardzo dużej ilości detali.

Śrutownica zawieszkowa TZ2 zbudowana jest z odpornej na ścieranie stali. Posiada 2 zawiesia na torowisku w kształcie litery ?Y?. Dwa haki usprawniają pracę maszyny ? podczas gdy pierwsza partia detali jest śrutowana, druga może być przygotowywana do procesu. 

Wszystkie parametry można kontrolować przy pomocy systemu PLC w języku polskim z opcją zapamiętywania ustawień. Śrutownica zawieszkowa posiada również falowniki turbin umożliwiające sterowanie mocą turbiny (11 kW) z poziomu sterownika PLC. 

Maksymalna wysokość elementów mieszczących się w kabinie to 1700 mm na 1200 mm średnicy obrotowej, a możliwie największa waga wsadu to 500 kg. 

Zachęcamy do odwiedzenia centrum testowego, które mieści się w Łodzi oraz przeprowadzenia niezobowiązującej rozmowy dotyczącej procesu śrutowania w Państwa firmie.

Informacje kontaktowe: tel: 605 609 691 lub info@kovostanek.pl
Przewijaj w dół