Nowa śrutownica zawiesiowa TZNZ 2 w województwie łódzkim.

śrutownica zawiesiowa TZNZ 4

Opublikowano: 2020-10-08

Kolejna realizacja za nami! Dla klienta z Opoczna uruchomiliśmy śrutownię wirnikową zawiesiową TZNZ 2 z ruchomym blokiem turbin, która oferuje nowe możliwości usprawniające proces śrutowania stali. Realizację udało nam się przeprowadzić dzięki temu, że śrutownia TZNZ 2 stoi bezpośrednio na posadzce ? większość firm (tak jak nasz Klient) nie ma możliwości stworzenia zagłębienia fundamentowego.


Za sprawą testów w siedzibie Alumetal-Technik, Klient miał szansę zobaczyć pracę śrutowni przed jej zakupem. Komora śrutownicza wyposażona jest w ruchomy blok turbin (dwie turbiny o mocy 11kW), który umożliwia regulację szerokości oraz kierunku działania strumienia materiału ściernego. Między silnikiem a turbiną znajduje się kołnierz z dodatkowym łożyskiem zwiększający żywotność turbin. Maszyna ma również system zdalnej diagnostyki. Wszystkie parametry śrutowni można kontrolować za pomocą dotykowego ekranu z polskojęzycznym interfejsem.


Maksymalna wysokość elementów mieszczących się w kabinie to 1700 mm na 1200 mm średnicy obrotowej, a możliwie największa waga wsadu to 500 kg. Dzięki specjalnym zawiesiom, na których można umieszczać detale, urządzenie pozwala na zawieszenie wielu elementów w jednym cyklu śrutowania.


Zachęcamy do odwiedzenia centrum testowego, które mieści się w Łodzi.

Informacje kontaktowe: tel: 605 609 691 lub info@kovostanek.pl

Przewijaj w dół